top of page
Biznes Trendy 2023 (34)_edited.jpg

2023

wspaniale!

Zobacz jak było 

Program BiznesTrendów 2023

Wystąpienia z BiznesTrendów 2023

Prelegenci

pawel_tkaczyk_czerwone.png

Paweł Tkaczyk

Jak sam twierdzi – zarabia na życie opowiadaniem historii. Buduje silne marki – pracuje m.in. z Agorą, Grupą Allegro, wieloma mniejszymi firmami. Doradza startupom i innym przedsiębiorstwom – jako mentor np. podczas Startup Weekend czy Startup Fest. Dzieli się wiedzą – pisze blog o budowaniu marki, popełnił trzy książki: „Zakamarki marki”, „Grywalizacja” oraz „Narratologia”. Prowadzi szkolenia z marketingu, brandingu, social media… Kocha literki niemal w każdej – poza Comic Sans – formie. 

Michał Sadowski

Założyciel i prezes Brand24 - narzędzia zajmującego się monitoringiem marek w Internecie używanego przez tysiące klientów z ponad 150 krajów. Mentor w nowojorskiej edycji Founder Institute. Startup Founder of the Year w konkursie The Next Web Startup Awards. Dzieli się swoją wiedzą na temat wpływu mediów społecznościowych na współczesny świat i biznes, m.in. na konferencjach Infoshare czy I Love Marketing & Technology.  W wolnym czasie skromny muzyk i fotograf. 

tomasz_czechowicz.png

Tomasz Czechowicz

Partner zarządzający i założyciel MCI Capital. Od ponad 20 lat, inwestor venture capital/private equity. Jeden z laureatów zestawienia „Top Menedżerów 2015 roku” magazynu Bloomberg Businessweek Polska. Członek rad nadzorczych oraz organów doradczych spółek z portfela MCI Capital w całej Europie. Już w 2001 r. Światowe Forum Ekonomiczne w Davos przyznało mu tytuł Globalnego Lidera Jutra za niezwykłe wyczucie rynku, profesjonalizm, wizję oraz skuteczność biznesową. Tytuł jednego z dziesięciu najbardziej wpływowych ludzi w Europejskim Internecie w rankingu TOP 10 Business Weeka w roku 2000. 

agata_filipowicz_rybicka.png

Agata Filipowicz-Rybicka

Główny Ekonomista Alior Bank S.A. i Dyrektor Działu Analiz Makroekonomicznych. W Alior Banku odpowiedzialna za prognozy i analizy w zakresie sytuacji makroekonomicznej na poziomie krajowym i globalnym. Absolwentka zarządzania finansami przedsiębiorstw Wydziału Zarządzania i Marketingu AGH w Krakowie. Posiada dyplom Executive MBA w Polsko-Amerykańskiej Szkole Biznesu uzyskany na Politechnice Krakowskiej przy współpracy z Central Connecticut State University. Autorka artykułów o tematyce ekonomicznej i inwestycyjnej.

grzegorz_turniak.png

Grzegorz Turniak

Partner spółki szkoleniowo-doradczej GrupaYak. Inspirujący mówca, mentor, networker. Niestrudzony orędownik i pasjonat idei networkingu. Mingling maven – poprowadził ponad 2000 sesji networkingowych dla przeszło 200.000 uczestników. W lutym 2006 wprowadził i rozwijał do 2013 na rynku krajowym firmę BNI Polska. Został wybrany jednym z "10 Topowych Głosów Polskiego Linkedin" w roku 2018, 2019 i 2020. Prowadzi z zespołem programy rozwojowe: #SocialSelling, #FirmaNaLinkedIn, #MentorCEOin i #RzecznictwoPracowników.

patrycja_zaluska.png

Patrycja Załuska

Ekspertka w zespole People & Organisation oraz specjalistka PwC Polska od wdrażania strategii DE&i. Jako HR Consultant realizowała projekty m.in. z obszaru HR Due Dilligence, L&D, ocena potencjału kompetencyjnego pracowników, outplacement, DE&I. Doradzała managerom m.in. w zakresie rekrutacji, oceny kompetencyjnej, planów rozwojowych i sukcesji. Usprawniała procesy HR, wspierała zmiany organizacyjne związane ze wzrostem i redukcją zatrudnienia. Autorka licznych publikacji dla m.in. HBR Polska, ICAN czy Rzeczpospolita z zakresu rynku pracy oraz DE&I. 

filip_kotarski.png

Filip Kotarski

Dyrektor działu prawno-podatkowego, członek zespołu People and Organisation w PwC Polska. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w doradztwie z zakresu prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych zarówno dla polskich jak i międzynarodowych klientów. Specjalizuje się w projektach doradczych w zakresie PIT i ZUS, np. wdrażanie struktur wynagradzania opartych o prawa autorskie i rozwiązań dla wyższej kadry menedżerskiej i zarządów spółek. Doradza również w kwestiach związanych z globalną mobilnością. 

jaroslaw_ostrowski.png

Jarosław Ostrowski

Ceniony radca prawny, doradca podatkowy i wspólnik zarządzający Kancelarii Ostrowski i Wspólnicy. Ekspert w dziedzinie zarządzania ryzykiem prawnym, podatków i strategii biznesowych z 25-letnim doświadczeniem. Jako menadżer zarządzający zespołem ponad 50 profesjonalistów, doskonale łączy wiedzę prawniczą z umiejętnościami menadżerskimi. Aktualnie Jego Kancelaria prowadzi kilkadziesiąt projektów dotyczących fundacji rodzinnych. Na naszej konferencji podzieli się wiedzą i doświadczeniem, oferując praktyczne wskazówki na temat jej praktycznych zastosowań. 

łukasz_lorczak.png

Łukasz Lorczak

Członek zespołu zarządzającego Eviden Poland, firmą związaną z Atos Poland. Dyrektor odpowiedzialny za obszar rozwiązań chmury obliczeniowej i działalności badawczo rozwojowej firmy. Stał na czele zespołów operacyjnych i projektowych dla klientów na całym świecie. Zarówno w obszarze infrastruktury IT, jak i rozwiązań chmury obliczeniowej oraz nowoczesnych platform cyfrowych. Entuzjasta wdrażania technologii IT w każdy zakątek biznesu i oglądania efektów tej transformacji. Współzałożyciel start-upu z obszaru smart-home. 

lukasz_karczewski.png

Łukasz Karczewski

Prezes Zarządu firmy PODNOSNIKI.pl. Jako absolwent kierunku psychologia w zarządzaniu, project management oraz blockchain na renomowanych uczelniach, takich jak SGH i NYU, posiada solidne podstawy akademickie, które z powodzeniem przekładają się na praktykę biznesową. Pod jego kierownictwem, marka PODNOSNIKI.pl dynamicznie się rozwija, posiada trzy oddziały i dysponuje flotą kilkuset urządzeń w branży wynajmu maszyn budowlanych. Jego wielką pasją są góry, które stanowią dla niego niekończące się źródło inspiracji i energii.

Dziękujemy!

Wspierali nas

Partnerzy/ Sponsorzy

Partner strategiczny
belka Kopernik_partner strategiczny-1_ed
poziom_kolor.jpg
Partnerzy merytoryczni
AB LOGO.jpg
Logo KOW duże.png
Partner medyczny
GLX bez bupa DIGITAL-RGB.jpg
Sponsorzy
grupa walder lexus i toyota logos_edited
044878f2-d4ba-4205-9158-b5b5ced892ae.jpg
czystasprawa24_logo_edited.jpg
logo (2).png
IMG_20200112_210642.png
LOGO ebud.jpg
Energia 21 - Logo - 300dpi (002)_edited.
LOGO M smart office kolor 3_4short.png
Logo Cukiernia Sowa pion_1.png
ARStart_logo.jpg
01a_logo_v_fullcolor.jpg
Patroni medialni
CMYK-Gazeta-Pomorska.jpg
logopik-kolor.jpg
kpfr_logo.png
TVP3_Bydgoszcz_podst.jpg
bottom of page