top of page

2022

wspaniale!

Zobacz jak było 

Wystąpienia z BiznesTrendy 2022

Prelegenci

Andrzej-Blikle-2016-w-kawiarni-2.jpg

prof. Andrzej Blikle

Profesor nauk matematycznych, specjalizuje się w matematycznych podstawach informatyki. Wykładał na uniwersytetach w Polsce, USA, Danii i Szwecji. Laureat wielu nagród i wyróżnień, otrzymał m.in. Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski za wkład w rozwój informatyki w Polsce, „Człowiek Jakości Roku 2010”.
Propagator koncepcji turkusowego zarządzania,  które oparte jest na motywacji i zbiorowej odpowiedzialności. 

przemysław galiński_edited.jpg

Przemysław Galiński

Dyrektor obszaru Cloud & Digital w PwC odpowiedzialny za rozwój biznesu w obszarze chmury obliczeniowej oraz transformacji cyfrowej dla klientów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej(CEE). Posiada kilkunastoletnie doświadczenie we wdrażaniu technologii cloud oraz w realizacji innowacyjnych projektów transformacyjnych z zakresu wykorzystania chmury publicznej, prywatnej oraz rozwiązań hybrydowych, a także multicloud. Jest doktorantem Szkoły Głównej Handlowej, studiów doktoranckich w dyscyplinie nauk o zarządzaniu w Kolegium Zarządzania i Finansów. Jest też Członkiem Rady Programowej oraz Doradcą Zarządu Instytutu Lema.

maciej-teslawski-marketing_edited.jpg

Maciej Tesławski

Współtworzył pierwszy polski letterhouse ABC Contact Direct, pierwszą wersję Ustawy o Ochronie Danych Osobowych i pierwszą "Panoramę Firm". Pracował z i dla największych marek w Polsce i na świecie, m.in. Canal+, General Motors, Nestle, Tchibo, Orlen czy Winiary. Strateg, dydaktyk, autor książek, pierwszy "filozof marketingu".

Jowita Michalska.jpeg

Jowita Michalska 

Jej misją jest uzbrojenie Polaków w niezbędne kompetencje cyfrowe. Założyła Digital University, organizację, która współpracując z czołowymi globalnymi uczelniami zajmuje się edukacją liderów w obszarze nowych technologii. Jest też polską ambasadorką Singularity Group, edukacyjnego think-tanku z Doliny Krzemowej.

Agata Filipowicz-Rybicka.JPG

Agata Filipowicz-Rybicka

Główny Ekonomista Alior Bank S.A. i Dyrektor Działu Analiz Makroekonomicznych. Z Alior Bankiem związana od 2016 r. Objęła stanowisko Menadżera ds. strategii rynków finansowych oraz Członka Komitetu Inwestycyjnego w ramach usługi doradztwa inwestycyjnego, gdzie była odpowiedzialna za analizy ekonomiczne i strategie na rynkach globalnych i w Polsce, a następnie pełniła rolę Product Owner’a linii biznesowej Doradztwa Inwestycyjnego, odpowiadając za wyniki i rozwój usługi. Licencjonowany makler papierów wartościowych. Absolwentka zarządzania finansami przedsiębiorstw Wydziału Zarządzania i Marketingu AGH w Krakowie. Posiada dyplom Executive MBA w Polsko-Amerykańskiej Szkole Biznesu uzyskany na Politechnice Krakowskiej przy współpracy z Central Connecticut State University.

magdalena urbaniak 2.jpg

Magdalena Urbaniak

Ekspertka w dziedzinie komunikacji marek. Założycielka agencji MaxTractor, specjalizującej się
budowaniu i wdrażaniu strategii marketingowych. Ma na koncie współprace z takimi markami jak Bayer,
PepsiCo, BNP Paribas czy Muzeum Narodowe w Poznaniu. Wykłada na takich uczelniach jak
Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Ekonomiczny, Wyższa Szkoła Bankowa, SWPS we Wrocławiu czy
AGH w Krakowie. Mówczyni na konferencyjnych scenach (m.in na TedX, Infoshare, I love Marketing,
Online Marketing). Z lubością publikuje w magazynach branżowych (m.in. PR Manager, Social Media
Manager, Marketer+) oraz na blogu własnym: Tractormania.pl i magdaurbaniak.com.

marcin chlebowski.png

Marcin Chlebowski

Prezes Zarządu Eximo Project, firmie specjalizującej się w integracji systemów informatycznych oraz projektującej kompleksowe rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa informatycznego. Specjalista z zakresu bezpieczeństwa IT oraz technologii sieciowych. Wcześniej związany z międzynarodowymi firmami ITC, gdzie brał udział w projektach informatycznych realizowanych na terenie całej Europy. Posiada 25-letnie doświadczenie w branży IT.  

Justyna Hernas_edited.jpg

Justyna Hernas

Ekspertka z ponad 13-letnim doświadczeniem w branży. W Polska Press od 2011 roku rozwija obszar on-
line marketingu. Zarządza strukturą złożoną z kilkudziesięciu osób, odpowiadając za projekty i strategie

reklamowe dla kluczowych marek i klientów z portfolio spółki. Ponadto, zarządza obszarem rozwoju
kompetencji, kreuje ofertę reklamową i tworzy niestandardowe projekty dla największego zespołu
sprzedaży w polskich mediach. Swoją wiedzę, ze studiów Executive MBA, ekonomii, dziennikarstwa i PR, łączy z doświadczeniem w pracy marketerki. W pracy, entuzjastka nowych technologii i projektów angażujących użytkowników w oparciu o dane. Prywatnie, pasjonatka Włoch i narciarstwa. Amatorka inwestowania na rynkach nieruchomości i kryptowalut.

dr piotr wiśniewski_edited.jpg

dr Piotr Wiśniewski

Doktor nauk o zarządzaniu, menedżer z wieloletnim doświadczeniem, autor, speaker konsultant. Dyrektor zarządzający z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w zarządzaniu przedsiębiorstwami
międzynarodowymi. Twórca modelu zarządzania wg koncepcji Hyperreality.
Absolwent Harvard Business School. Przez pięć lat pełnił rolę CEO Maflow. Laureat nagrody TOP Manager przemysłu automotive. Od 2016 roku rozwija grupę Spółek DB77, która zajmuje się optymalizacją procesów w organizacjach produkcyjnych oraz usługowych, a także robotyzacją produkcji na terenie Europy oraz Azji.
Założyciel pierwszej na świecie Platformy Robotów DBR77.com, która została laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2021 w kategorii: Innowacyjne technologie i badania przyszłości.
Tegoroczny laureat nagrody „The best of Industry 4.0”. Twórca serii podcastów DBR77.com #Robosapies.

krzysztof kusiak.png

Krzysztof Kusiak

Absolwent wydziału Ekonomii na Hunter College na City University of New York. Dyrektor rozwoju i digitalizacji w notowanej na GPW Grupie Skarbiec.

Jeden z pomysłodawców i twórców eduLAB, Startup & Public Relations Lead i Członek Rady Mentorów eduLAB - pierwszego w Polsce akceleratora startupów z zakresu Education Technologies. Brał udział w digitalizacji sektora bankowego w krajach CEE i budowaniu podwalin środowiska startupowego w Polsce południowej. Współpracował z amerykańskimi organizacjami pozarządowymi m. in. Pulaski Buisiness Club, Central European Business Association and Kościuszko Fundation.  Pracował dla Amerykańskiego Biura Statystyk. Współtworzył organizację Pangea (z siedzibą w Chicago i Nowym Jorku). Uczestniczył w wielu inicjatywach inwestycyjnych i startupowych, zdobywając doświadczenie z obszaru inwestycyjnego, przedsiębiorczości oraz współpracy międzynarodowej.

jarosław ostrowski.jpg

Jarosław Ostrowski

Radca prawny i i doradca podatkowy. Od ponad dwudziestu lat doradza w biznesie oraz dzieli się wiedzą jako wykładowca. Założyciel i wspólnik zarządzający Kancelarią Ostrowski i Wspólnicy sp. k. – największym przedsiębiorstwem prawniczym w województwie kujawsko-pomorskim. Od ponad dwudziestu lat efektywnie doradza przedsiębiorcom szerokiego spectrum branż, będąc odpowiedzialnym przede wszystkim za kwestie podatkowe, zarówno opodatkowania krajowego jak i międzynarodowego. Prawnik mówiący ludzkim głosem.

Radosław Ratajczak.jpeg

Radosław Ratajczak

Projektant produktów i usług w centrum których jest użytkownik i jego potrzeby. Ekspert design thinking. Twórca i były dyrektor Centrum Transferu Technologii przy Politechnice Bydgoskiej, absolwent programu Top 500 Innovators, uczestnik stażu na Uniwersytecie Stanforda w Dolinie Krzemowej. Prezes Zarządu SHOPA Design & Strategy oraz organizator międzynarodowej konferencji na temat projektowania POLISHOPA.

Adam Stańczyk

Adam Stańczyk

Geograf, od ponad 25 lat zajmujący się polityką regionalną, współautor wszystkich kluczowych dokumentów formułujących założenia polityki rozwoju województwa kujawsko-pomorskiego. Specjalizuje się w planowaniu strategicznym, analizach o charakterze regionalnym i lokalnym, monitorowaniu stanu rozwoju. Od 4 lat kieruje departamentem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego odpowiedzialnym za planowanie i monitorowanie rozwoju.

Dziękujemy!

Wspierali nas

Partnerzy/ Sponsorzy

Partner Strategiczny:

partner strategiczny_kolor_boczny_URZĄD
poziom_kolor.png
agencja rozwoju przemysłu sa

Patron:

Patronat Medialny:

CMYK-Gazeta-Pomorska.png
Strefa_Biznesu.png
PricewaterhouseCoopers_Logo.svg.png

Partnerzy Merytoryczni:

Ostrowski 500x400.png
logo-eximo_project_szare.png
SHOPAds_logo_black.png
Logo DBR77 RGB color for bright bgr.png

Sponsorzy:

salon wakacji.jpg
PSI-PSSE-(1).png
NOWE LOGO AB burgund.png
Skarbiec_logo_color_RGB (1).png
finako.jpg
rgb-bppt-poziom (1).jpg
hurus logo_edited.jpg
kpfp.png
fabryka lloyda.png
polder.jpg
niewiescin-logo-krzywe.png
torun-bydgoszcz granat.tif
sloneczny mlyn.png
bottom of page